IC Edisseya Śnieżna Magnolia*PL- kastratka

EMS: NEM n 21
Urodzona: 04.05.2014r.
Rodzice:
CH Uditi Kropla Nieba*PL ( NEM fs 21),
SC Albazino Śnieżna Magnolia*PL ( NEM N 21).

Rodowód: https://ssl.felispolonia.eu/rodowod.php?r=%28PL%29FPL%20LO%2069973

Badania:
FIV/FELV negative,
PKD test genetyczny- normal,
HCM (dr Niziołek)- normal,
Blood A- not carries B.

Edisia zamieszkała w naszym domu w dniu 02.08.2014r. Moja ukochana córeczka urodziła się w hodowli Śnieżna Magnolia, u Asi Korzec. Asię poznałam na samym początku swojej kociej drogi. Obdarzyła mnie ogromnym zaufaniem i do dziś towarzyszy mi we wszystkich kocich radościach i trudnych chwilach. :*
Edisseya jest kotem zbytnio inteligentnym. Przewiduje każdy mój ruch i myśl związaną z nią samą. Rozpoznaje wszystkie dźwięki świadczące o nadchodzących smakołykach lub możliwości wyżebrania pyszności. Pamiętacie oczy kota z filmu “Shrek”? Wyobraźcie sobie coś jeszcze bardziej wzruszającego i spróbujcie się temu oprzeć 🙂 Dinia podsłuchuje wszystkie rozmowy telefoniczne. Zna nasze najskrytsze tajemnice i czasem obawiam się, że zagrozi ich ujawnieniem. Jest to kotka z ogromną klasą. Sposób w jaki kroczy po domu mówi bardzo wiele o jej charakterze.
O Edisi mogłabym pisać godzinami lecz i tak nie jestem w stanie opisać jej słowami. To bardzo cenna kotka o pięknej budowie i cudownym futrze. Aktualnie Edisia posiada już tytuł Inter Championa.
Edisia zakończyła karierę hodowlaną latem 2019r. Jesteśmy do siebie bardzo przywiązane- zostaje w naszym domu 🙂